Aromaterapeutický med - TTree, mandarinka, vanilka, šípková růže - 250 g

Neohodnoceno
499 Kč 433,91 Kč bez DPH

Včelí med obohacený o silice z:  Tea Tree, který je populární přírodní antiseptikum, potlačuje kvasinkové infekce a záněty všeho druhu. V kombinaci s medem má pozitivní vliv na buněčnou obnovu. Jeho antibakteriální vlastnosti jsou účinné při léčbě dermatitid, akné (použitý v maskách), alergií a dýchacích potíží. Mandarinky, což je silice s lákavou vůní, která podporuje duševní koncentraci, zejména u dětí. Je velmi vhodná na mastnou a zanícenou kůži, jakož i na vyrážky a angiopatie. Vanilky, která má antidepresivní účinky, teplé mléko s medem před spaním může efektivně nahradit všechny uklidňující prostředky. Z kosmetického hlediska je vanilka vhodná pro všechny typy pokožky, včetně pokožky miminek. Šípku, jehož extrakt má stahující a stimulační účinek, je také užitečný při léčbě průjmu a zánětu dýchacích cest. Tato kombinace silic a kvalitního medu podporuje uvolnění dýchacích cest, uklidňuje problémy v krku a při kosmetickém použití pomáhá zklidňovat bolestivost v oblasti kloubů.

Použití: Použijte Aromed jako přírodní sladidlo nebo doplněk stravy. Pro kosmetické účely jako komponenta pro obličejové masky. Nechte rozpustit ve vaně pro hojivé procesy a relaxační aromaterapeutické účinky.

Složení: včelí med; silice z mandarinky obecné, vanilky pravé, kajeputu střídavolistého (tea tree); extrakt z růže šípkové

Kód Kód: 008-250
Kategorie: Aromaterapeutické medy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: