Celulitida - zbavte se pomerančové kůže

obr-celulitida-zbavte-se-pomerancove-kuze-55Z aromaterapie lze doporučit cypřiš, pomeranč hořký, grapefruit, jalovec plod, citron, pačuli ve spojení s kvalitními rostlinnými oleji (Jojobový vosk a Sojový olej). 

S úspěchem lze aplikovat přípravek Celumed s obsahem zmíněných látek. Opakovaná hluboká masáž postižených míst urychluje hojení a také odstranění estetické vady, kterou celulitida působí. 

Je nutné k problému přistupovat z hlediska léčby, nejde jen o kosmetickou vadu, ale o skutečný zdravotní problém, který vyžaduje trpělivý přístup. Obezita vedle dědičných dispozic má často také své kořeny v psychickém stavu (stejně jako mentální anorexie a bulimie). Někteří lidé stres nebo deprese řeší zvýšeným příjmem alkoholu nebo jídla s vysokým podílem sacharózy. V takové situaci dobře pomáhají masáže nebo inhalace s použitím relaxačních a uklidňujících silic – citrusů, dřevitých a květinových vůní, některých koření např. Muškátový oříšek. Nakupujte však jen značkové silice v lékárně.

  CelumedProti celulitidě Vám nabízíme:

 CELUMED 

Bakteriální infekční streptokokové onemocnění kůže a podkožních tkání způsobující tzv. pomerančovou kůži. Vyžaduje léčbu antibiotiky a masáže antibakteriálními a imunostimulujícími přípravky. Z aromaterapie lze doporučit cypřiš, pomeranč hořký, citron, pačuli ve spojení s kvalitními rostlinnými oleji (Jojobový vosk a Sojový olej). Opakovaná hluboká masáž postižených míst urychluje hojení a také odstranění estetické vady, kterou celulitida působí. Je nutné k problému přistupovat z hlediska léčby, nejde jen o kosmetickou vadu, ale o skutečný zdravotní problém, který vyžaduje trpělivý přístup. Účinné látky: sojový olej, jojobový vosk, bambucké máslo a éterické oleje z citronu, pomeranče, grapefruitu a pačuli.

 CELUCAPS 

Tento doplněk stravy je určen jak pro samostatné užívání, tak i současně s použitím masážního gelu Celugel. Obsahuje většinu shodných látek s tímto gelem a účinně tak podporuje jeho působení na celý organizmus. Tento na našem trhu jedinečný produkt ocení nejen lidé s nadváhou a celulitidou, ale i ti zdraví, kteří si občas dopřávají čistící detoxikační kúry. Užívejte pravidelně tři kapsle denně a dodržujte ostatní doporučené dietní postupy. Sušený výtažek z Ginkgo biloby (jinan dvoulaločný) - podporuje krevní oběh na centrální i periferní úrovni, v arteriolách i kapilárách.Sušený extrakt z jetele (Trifolium pratense L.) zlepšuje tok lymfy a působí proti metabolickým poruchám. Extrakt Komonice lékařské (Melilotus off.) zlepšuje prokrvení tkání a odvod odpadních látek, okysličení a působí protizánětlivě. Olej podzemnice olejné podporuje cirkulaci a má rovněž protizánětlivé účinky.Sušený výtažek z řasy měchýřkaté (Fucus vesiculosus) má vliv především na katabolismus tuků v podkoží. Olej z brutnáku lékařského, bohatý nenasycenými kyselinami, udržuje fyziologickou hladinu cholesterolu. Rybí olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které urychlují odbourávání nasycených mastných kyselin. Účinné látky: sojový olej, rybí olej, olej z brutnáku a podzemnice olejné, řasa měchýřkatá, extrakt z jinanu dvojlaločného, jetele, komonice, žampionů, řasa chlorela, lecitin

 CelugelCELUGEL 

Originální novinka spojující účinné látky pro potlačování hromadění tuku v podkožních tkáních a výskyt celulitidy. Obsahuje řadu významných rostlinných účinných látek, které působí na podporu látkové výměny, zvýšení imunity a odolnosti proti infekci, usnadňují štěpení tuků. Mohou jej tedy používat lidé jak s potřebou modelace postavy a problémy s nadváhou, tak i lidé s onemocněním cellulitis. Kromě éterických olejů, které mají kromě detoxikačních účinků silný vliv na hormonální rovnováhu, obsahuje řadu dalších látek z mořských řas, hub, minerály, jež mají vliv na náš metabolismus a zvyšují odolnost organizmu. Gel obsahuje také látky protistresové, neboť stres značně zmíněné problémy ovlivňuje. Vtírejte hlubokou masáží do postižených míst nejméně jednou denně, gel nesmývejte a místa třete např.lufou. Účinné látky: minerální voda Il Sano, sojový olej, olej z podzemnice olejné, silice z grapefruitu, pomeranče sladkého, citronu, jalovce dřeva a pačuli, extrakt kaštanu koňského, břečťanu, ječmene, žampionů, jinanu dvoulaločného, panthenol. Využijte naší výhodné výhodné nabídky a objednejte si balíček proti celulitidě za zvýhodněnou cenu 820 Kč.

 Objednat CELUMED (184 Kč) >,

 Objednat CELUCAPS 60 KS - VÝHODNÉ BALENÍ (490 Kč) >,

 Objednat CELUGEL (237 Kč) >,

 Objednat BALÍČEK PROTI CELULITIDĚ (820 Kč / ušetříte 91 Kč) >,
(Obsahuje CELUMED, CELUCAPS, CELUGEL)

 Balíček proti celulitidě