Jak na plísně? Nabízíme řešení.

obr-jak-na-plisne-nabizime-reseni-54

 

Mykol

je masážní aromaterapeutický olej pro ošetřování míst napadených plísněmi s rychlou a trvalou účinností pro všechny věkové kategorie. Je také tvořen vysoce účinnými rostlinnými silicemi a oleji k nimž patří silice břízy bělokoré se svým charakteristickým dehtovým aróma a také olej pupalky dvouleté extrahované v CO2 (tak si uchová nejvyšší obsah nenasycených mastných kyselin). Plísně pokožky a nehtů jsou častým problémem zvláště nohou a jsou pochopitelně spojeny s nepříjemným zápachem, většinou společensky nepřijatelným. Pomocí Mykolu je jejich odstranění dlouhodobé. Rostlinné silice jsou v boji s nimi velmi úspěšné. To je totiž jedna z jejich hlavních úloh, kterou v přírodě plní - chrání rostliny, které je obsahují, před plísněmi a bakteriemi, které by jinak zničily jejich listy, květy atd. Vhodnou kombinací některých velmi účinných silic dosahuje Mykolvysokého a dlouhodobého účinku.

Silice březové kůry ve spojení s dalšími tvoří vhodnou kombinaci pronikající s pomocí oleje pupalky dvouleté do nemocné pokožky a rychle působící zřetelné zlepšení. Aplikujte, jako masážní olej, lehkým vtíráním vždy po umytí na osušenou pokožku. Po aplikaci kryjte postižené místo vždy čistým a přežehleným oblečením (rukavice, ponožky a pod.).
V případě plísně nohou nezapomeňte na dezinfekci obuvi přípravkem MYKOL ve spreji, který můžete aplikovat i přímo na nohy během dne přes ponožky nebo punčochy.

Použití: Vetřít do pokožky postižených míst. 1 - 2 x denně. Nepoužívejte v blízkosti očí a do otevřených poranění.

Vedlejší účinky:
 Osoby s alergií na břízu mohou pocítit lehké podráždění kůže.


Upozornění:
 Pouze pro vnější použití. Feminol a Mykol nejsou dodávány jako léčivo.

 

Feminol A

Plísňová onemocnění pokožky a nehtů někoho trápí po celý život. Jak proti nim bojuje příroda?
Feminol A je exkluzívní aromaterapeutický produkt určený pro ošetření míst s častým výskytem plísní a snadnou potivostí - např. genitálie. Je použitelný rovněž jako sprchový, nebo koupelový olej. Je komponován pouze z přírodních rostlinných silic a olejů mezi nimiž je bulharská růže a pupalkový olej extrahovaný v CO2.

FEMINOL A je přípravek pro každodenní použití, všechny generace a obě pohlaví. Působí přirozeně a dlouhodobě na citlivých místech jako ochrana proti bakteriím a plísním, omezuje pocení a díky vzácným olejům, včetně bulharské růže, účinkuje jako příjemný a dlouhodobě působící parfém a dezodorant. Růžový olej má antiseptické účinky a působí též jako sedativní a afrodisiakální silice. Feminol udržuje rovnováhu mikroflory pohlavní sliznice, odstraňuje pocity svědění či pálení. Malé množství oleje se nanese na navlhčenou sliznici, vznikne emulze, která se opláchne vodou. Je vhodný i pro děti - můžete ho použít jako masážní olej před koupelí při podrážděné pokožce.
Muži jej ocení nejen ve spojení s obvyklým použitím, ale též jako produkt působící proti nespavosti a vyčerpání z duševní práce.
Olej pupalky dvouleté obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které mají řadu příznivých účinků na záněty, plísňová onemocnění, projevy ekzémů, lupénku a další kožní potíže,související s nedostatečnou látkovou výměnou.

Použití:
 Před použitím místo omýt vlažnou vodou. Vetřít jemně do sliznic ošetřovaného místa a opláchnout vodou.


Vedlejší účinky:
 nejsou známy


Upozornění:
 Pouze pro vnější použití. Feminol a Mykol nejsou dodávány jako léčivo.


Feminol i Mykol jsou přírodní produkty vyráběné firmou Aromedica s.r.o. Praha. Oba výrobky můžete zakoupit v tomto internetovém obchodě.