Letní krvežíznivost nežádoucího hmyzu a přírodní ochrana.

Teplo nás v letních měsících svléká do plavek a ztepilá těla, kromě zdravého opálení, přijímají i někdy zákeřně nebezpečné.nezvané hosty

Rostliny jsou vybaveny velmi účinnými prostředky na odpuzování nežádoucího hmyzu, plísní a bakterií, které by jim škodily. Jde jen o to najít správnou kombinaci těchto látek, abychom je mohli také použít a přitom nepoškodit ochranou bariéru pokožky. Ta je v letních dnech velmi namáhána častým mytím a koupáním.

Ochrana proti hmyzu

1. používání repelentů je žádoucí, ale na velké ploše lidské pokožky je to opravdové riziko vzhledem k obvykle velké koncentraci chemických složek. Proto jsme vyvinuli přírodní Aromaterapeutický repelent v gelovém základu, který nejen odpuzuje obtížný a nebezpečný hmyz, ale také příjemně voní a chrání pokožku před vysušením.

 

2. když už k bodnutí dojde, je nutné okamžité zmírnění bolesti a dezinfekce vpichu. K tomu účelu je v naší nabídce Hurikán, přírodní Aromaterapeutický gel s řadou silic, které zajišťují okamžitou a dlouhodobou funkci.

Léto je spojeno s koupáním a pobytem na sluníčku a při těchto oblíbených činnostech musíme myslet i na zachování přirozené ochranné funkce kůže . Kromě známé ochrany před negativními účinky slunečního záření je třeba pokožku chránit před nadměrným vysušením sluncem a vodou a zabezpečit jí tak před ztrátou přirozených bariér. Toto je obzvláště důležité při pobytu u moře .Zde obzvláště poslouží:

1. Koupelové balzámy složené ze silic, vosků a kvalitních olejů vám ve sprše či koupeli poskytnou dokonalý komfort. Například Regenerační balzám sprchový, Relaxační koupelový olej vás ochrání i velmi zpříjemní pobyt v přírodě a u vody.

 

2. Následně, zvláště večer, byste měli použít Tělové oleje, které máme v nabídce již 16 let, a jsou tedy prověřeny značným počtem uživatelů. Všechny navazují na účinek a vůni kompozic koupelových, takže jejich efekt velmi zvýšíte a ještě si dopřejete hladivé partnerské doteky, kterých je pohříchu v běžném životě tak málo.

 

3. Nezapomínejte ale ani na své děti a batolata, která jsou psychicky a emočně na dotycích zcela závislá. Vůně vnímají mnohem intenzivněji a tak jim vytvoříte nezapomenutelné zážitky a upevníte pouto mezi vámi.

Aromedica Vám přeje pěkné a voňavé léto bez bolesti a nepříjemných následků.