Pro intimní chvíle i hygienu

obr-pro-intimni-chvile-i-hygienu-350Mezi ženami se stal velmi oblíbeným přípravek Feminol a Intimed, protože oba pomáhají při intimní hygieně a účinně bojují proti potížím s výtoky a svěděním. Kdy má žena sáhnout pro Feminolu a kdy po Intimedu?
Intimed je vhodný pro účely rychlé ochrany sliznice, a to jak preventivně, nebo když již zánětlivý výtok ženu obtěžuje. Feminol je přípravek určený k běžnému každodennímu mytí intimních partií. Můžeme použít i pár kapek do koupele. Slouží pro dlouhodobou hygienu intimních partií, jako ochrana proti bakteriím a plísním. V případě vleklých vaginálních potíží je dobré oba přípravky používat kombinovaně.

Jaké jsou praktické zkušenosti v intimní hygieně? Slyšela jsem, že Feminol má i jedno celkem překvapující využití.
Feminol je oblíbený nejen u mladých žen. Pochvalují si jej také dámy ve vyšším věku s hygienickými komplikacemi spojenými s diabetem nebo s náročnými gynekologickými operacemi. Protože přípravky zabírají téměř okamžitě a zklidnění sliznic a pokožky je vnímáno uživatelkou i po prvním použití, doporučuji mít oba přípravky doma stabilně k dispozici. Přípravek Feminol lze použít i jako luxusní lubrikant pro intimní chvíle s partnerem. Kromě již zmíněných preventivních účinků překvapí i nádherná smyslná vůně. Uživatelky nemusí mít obavu ohledně zachování bariérové funkce pánské ochrany, protože Feminol působí velmi šetrným způsobem. Postupně se budete setkávat s naším novým světlým balením.

Psalo se v Readers Digest 06/11

Časopis Readers Digest upozorňuje že i ty nejdražší parfémy obsahují syntetické látky, které spouštějí alergie.

Proto Readers Digest doporučuje použití éterických olejů na místo syntetických parfémů a vybízí k používání neparfémované přírodní kosmetiky, kterou, stejně jako éterické oleje , můžete zakoupit v našem e-shopu.

Psalo se o výrobcích Aromedica - z deníků a časopisů o přírodní kosmetice

thumb-moje-zdravi-2010-ruze-z-damasku-24thumb-napsano-zivotem-c-20-ruzova-pece-o-plet-27thumb-pestry-svet-c-39-pece-ve-jmenu-ruze-25thumb-tina-c-34-ruzovy-dotek-26thumb-svet-zeny-c-11-2010-ruzove-opojeni-23thumb-lovestar-c-9-olejovy-balzam-na-suchou-plet-28thumb-napsano-zivotem-c-21-pro-plet-bez-vrasek-29