Redukce podkožního tuku a formování postavy

Jde o gel, jehož základem je minerální voda Il Sano a sůl z Mrtvého moře, a kapsle obsahující řadu stejných účinných látek v oleji z podzemnice a rybího tuku. Originalita a složitost receptury vznikaly velmi dlouho a řadu meziproduktů jsme měli příležitost dobře vyzkoušet na pacientech s nadváhou, cellulitis, narušeným imunitním systémem a problémy s látkovou výměnou. Proto nyní máme jistotu, že při zachování standardního zdravého životního stylu tyto přípravky účinně pomáhají osobám, které chtějí potlačit zmíněné potíže a zlepšit tak své zdraví, vzhled a kvalitu života. Užívání těchto přípravků se projeví také na stavu pokožky, vlasů a nehtů.


Sestava éterických olejů, které plní funkci fytohormonů, bylinných extraktů a mikronizovaných hub, řas a semen, jež povzbuzují látkovou výměnu a posilují imunitní systém, je upravena tak, aby podporovala přirozené ozdravné procesy a měla celkově regenerační charakter. Důkladná detoxikace a podpora dobrého hospodaření s vodou v organizmu vedou k celkové očistě, regeneraci jater a odbourání tukových buněk, které slouží jako skladiště pro odpad a omezují prokrvení. Také tok lymfy a krve se velmi usnadní a tak dochází v buňkách k rychlejšímu zásobení živinami a kyslíkem. Tyto očistné procesy se mohou během užívání projevit také zvýšeným močením, krátkodobým průjmem či neobvyklou vyrážkou. Je to důkazem, že v našem organizmu jsou cizorodé látky, kterých se tělo začalo zbavovat. Proto užívání nepřerušujte a dočasně přizpůsobte svůj režim těmto obtížím, které zakrátko zmizí.


Za zvláště užitečné ingredience považujeme brutnákový olej, zelený ječmen, jinan dvoulaločný, břečťan, komonici, jetel, rybí tuk, kaštan, pomeranč, jalovec, pačuli, grapefruit, žampióny a další houby, mořské řasy, mořskou sůl a jablečný ocet. Receptura obsahuje ještě další přírodní účinné látky, které rozvíjejí široké spektrum užitečných vlivů na metabolizmus buněk. Ideální je samozřejmě užívání Celucaps spolu s masážemi Celugelem, neboť tak působíte na celý organizmus komplexně, nejen na lokalizovaná místa, která jsou pouhými disponovanými úložišti odpadních látek, jež problémy způsobují.


Pokud se tedy stravujete zdravě a máte dost pohybu kvůli okysličení, pak se užívání těchto produktů velmi brzy projeví i na vašich partiích a celkově lepším zdravotním stavu. Určitě se vám zlepší případné potíže s vyprazdňováním, které vede nejen k nepohodlí, ale podporuje tvorbu rakoviny tlustého střeva, odstraníte také pálení žáhy způsobované zhoršenými stravovacími návyky, potlačíte potíže s plynatostí a pocitem plnosti.


Návod na použití:
Denně užívejte dvě kapsle Celucaps a ošetřujte nejméně jednou denně potřebné partie Celugelem. Dědičné dispozice a rozsah onemocnění jsou velmi různé, a tak nemusíte pocítit významné změny již po spotřebování jediného balení. Ve většině případů se však dostaví. Nicméně cellulitis je závažná dysfunkce organizmu a je třeba jí věnovat soustředěnou pozornost dříve, než se rozvine v klinický stav se zánětlivým průběhem.


Tyto přípravky samozřejmě neřeší nic sami o sobě, tak jako žádné jiné, ale značně pomáhají vašemu ozdravnému úsilí. To je třeba považovat za základ cesty ke zdraví a Aromedica vám chce pomáhat i fandit.


Těšíme se na vaše názory a připomínky.


Pavel Jurič
Majitel Aromedica, spol. s r.o.