Vaginální problémy? Nic neobvyklého.

Následující dva produkty z naší nabídky, které mimo jiné masově prodáváme v Japonsku, jsou již dlouhou řadu let oceňovány mnoha ženami z výše uvedených důvodů. Feminol navíc poskytuje, kromě dlouhodobé ochrany a perfektního komfortu, nádhernou vůni. Svým složením dobře poslouží jako sprchový olej, do koupele, pro masáž i lubrikaci.

 FeminolFEMINOL
Růžový olej je ceněn pro svou nádhernou inspirativní a romantickou vůni, která z parfémů dělá opravdové skvosty. V aromaterapii nabízí velmi široké spektrum účinků, obzvláště v oblasti psychiky. Aplikace inhalací nebo masáží ovlivňuje především stavy psychického napětí, deprese a nespavosti, celkově uvolňuje a může tak ovlivnit romantické a tvůrčí sklony. To nakonec pozitivně působí při sterilitě a impotenci, nebo frigiditě. Blahodárný účinek růžového oleje pocítíte i při bolestech hlavy a migréně. Tyto a další vlivy se široce uplatní u žen trpících premenstruačním syndromem.

 Růžový olej je žádoucí i při péči o pleť. Je ideální složkou přípravků na citlivou, stárnoucí pleť se sklonem k ekzémům a vráskám. Celkově harmonizující účinek má viditelný vliv i na pleť bez ohledu na její stáří nebo typ, protože její zklidnění a uvolnění působí vždy k omlazení a osvěžení. Používání přípravků s přírodním růžovým olejem přináší také dlouhodobý užitek z nádherné, jemné a vznešené vůně, která decentně zvýrazní Váš osobitý šarm a jedinečný vkus.

 Účinné látky: geraniol, citronellol, nerol, linalool.

 Účinky: antibakteriální, protiinfekční - akutní a chronická vaginitida, bronchitida, astma, záněty v ústní dutině. Protizánětlivý – záněty pleti, záněty sliznic. Hojivý – problémy pleti, praskliny, poranění. Sexuální a psychické problémy.

 Aromaterapeutický mycí a pěstící olejový přípravek FEMINOL je jediný kosmetický produkt na našem trhu, který obsahuje pravé růžové otto a je určen především k intimní každodenní hygieně žen. Doporučujeme jej použít také k lokální masáži břicha. Je vhodné ho aplikovat na všechna citlivá místa se sklonem k pocení a s větším výskytem bakterií a plísní. Kromě růžového oleje obsahuje mimo jiné také silici geraniovou, která vhodně podporuje a rozšiřuje spektrum účinků. Další účinné látky jsou silice pačulisantálové dřevo, ylang-ylang a olej z pšeničných klíčků. Jako nosný olej je použit extrahovaný olej pupalky dvouleté, a to pro své vynikající regenerační a omlazující účinky. Tento produkt jednoduchým způsobem nabízí možnost denně využívat všech předností růžového oleje, aniž byste museli investovat několik tisíc korun do jeho nákupu v čisté podobě. Je určen ke každodennímu použití, především v intimní hygieně. Pokožku není dále nutno ošetřovat.

  INTIMEDINTIMED
vysoce aktivní směs silic a rostlinných olejů, která se aplikuje při již probíhající vaginitidě, nebo jako prevence při návštěvě veřejných koupališť, saun, tělocvičen a podobně. Přípravek je účinný již v minimálním množství, a proto jej aplikujte v množství několika kapek na zevní genitál, nebo při probíhajícím onemocnění a jako prevenci na tampón před návštěvou veřejného bazénu apod.

 Účinné látky: heřmánek německý, T Tree, levandule off., pupalkový olej extrahovaný v CO2, nenasycené mastné kyseliny, chamazulen, bisabolen, caryophyllen, bisabolol, cineol, terpeny, terpinolene, terpinen-4-ol, caryophyllene, linalool, lavandulol a další.

 Účinky: antibakteriální, protiplísňové (candida, tinea pedis) – včetně plísně nehtové, protizánětlivé – suchý ekzém, cysty, herpes, antiseptické. Bez vedlejších účinků, neiritující, není fototoxický, tlumí všechny alergické projevy, efektivní proti zlatému stafylokoku, antioxydant, významně podporuje léčbu problému močových cest a vaječníků, zánětů dělohy a děložního hrdla, rozsáhlé preventivní účinky antibakteriální a fungicidní.

 Autor článku:
Pavel Jurič, Aromedica, Plzeňská 221, 15000 Praha 5, 257210796, sales@aromedica.cz  

Objednat FEMINOL (254 Kč) >,

 

Objednat INTIMED (156 Kč) >,

 

Objednat INTIMNÍ SADU (435 Kč / ušetříte 43 Kč)

 

 

(Obsahuje INTIMED, FEMINOL, mýdlo na citlivou pleť)