Bonne Santé - šalvěj, eukalyptus - 7g

3 hodnocení
43 Kč 37,39 Kč bez DPH
Skladem (74 ks)

Pastilky nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr, a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, profylaktikum při náchylnosti k zánětlivým onemocněním ústní dutiny a horních cest dýchacích. Účinně potlačují halitózu (chronický zápach z úst). Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky.

Účinné látky:

  • Šalvěj (Salvia sclarea) se většinou využívá k léčbě poruch trávení a vylučování (onemocnění ledvin). Vykazuje významné účinky protikřečové, karminativní (proti nadýmání), adstringentní (stahující), povzbuzující chuť k jídlu. Lze ji doporučit jako velmi prospěšnou rovněž v případě tzv. ženských potíží.
  • Eukalyptus (Eucalyptus globulus) je pravděpodobně nejúčinnějším antiseptikem ve své třídě. Vedle antiseptických účinků vykazuje také účinky stimulační. Vnitřně býval používán ve velmi nízkých dávkách při plicní tuberkulóze a dalších mikrobiálních onemocněních plic a průdušek.
  • Extrakt kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) je účinným karminativním (proti nadýmání) a protikřečovým prostředkem. Má významný vliv na cerebrospinální systém a je užíván jako sedativum vyšších nervových center při nervovém vyčerpání, epilepsii, hypochondrii a neuralgických bolestech. Tato rostlinná droga zmírňuje bolest a navozuje spánek. Jeho užívání přináší úlevu při přepracování bez rizika vedlejších účinků.

Použití:  3-4 pastilky nechejte během dne volně rozpustit v ústech (max. denní množství 30 pastilek)

Složení: sorbitol; stearan hořečnatý; xylitol; menthol; stevioglykosidy; silice z máty peprné, blahovičníku kulatoplodého (eukalyptu) a šalvěje muškátové; extrakt z kozlíku lékařského

Kód Kód: 403-80
Kategorie: Bonne Santé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: