Bonne Santé - grapefruit, schizandra - 7g

Neohodnoceno
Tip
BS grep a schizandra front rgb
43 Kč 37,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (1000 ks)

Bonne Santé – Dobré zdraví: Tablety nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, profylaktikum při náchylnosti k zánětlivým onemocněním ústní dutiny a horních cest dýchacích. Účinně léčí halitózu (chronický zápach z úst)., mají povzbudivé účinky při únavě a podporují soustředění. Bakteriostatické a antibiotikální účinky éterických olejů brání množení patogenních bakterií v ústech a tak omezují výskyt zánětů parodontu (krvácení dásní a rozvoj parodontitidy), a tím předčasné ztrátě zubů doprovázené neodstranitelným zápachem z úst. Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky. 

Grapefruit ( Citrus paradisi ) je stimulační a osvěžující agens. Vykazuje významné antidepresivní účinky a zároveň pozitivní efekt při respiračních problémech či běžném nachlazení. Působí jako psychostimulant i uklidňující prvek při nervozitě a bolestech hlavy. Je vhodný pro koupele a masážní směsi určené k celkovému posílení organismu a podpoření schopnosti soustředit se.  Schizandra chinensis.  - japonská medicína využívá léčebné účinky této rostliny k léčbě onemocnění jater. Deriváty z této léčivky jsou užívány také ke zlepšení funkce žaludku či celého trávicího systému. Navíc bylo zjištěno, že látky v ní obsažené mají pozitivní efekt na krevní oběh, neboť normalizují krevní tlak. Schizandra má rovněž prokázané baktericidní účinky na stafylokoky, E. Coli a některé patogenní houby. Velmi důležitým faktorem ve využití léčivých účinků rostliny je fakt, že nemá prakticky žádné vedlejší účinky a ani po delším užívání neztrácí na efektivitě. Užívání je prospěšné také v případech úzkosti, únavy, přepracování, při léčbě astmatu ( působí jako antitusikum ) a virových infekcí.      

INCI: Sorbitol, Magnesium Stearate, Citrus Grandis Oil, Xylitol, Stevia Rebaudiana Glycoside, Menthol, Schizandra Chinensis Extr.,         

Kód Kód: 402-80
Kategorie: Bonne Santé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: