Bonne Santé - grapefruit, schizandra - 7g

Neohodnoceno
Tip
BS grep a schizandra front rgb
43 Kč 37,39 Kč bez DPH
Skladem (986 ks)

Pastilky nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr, a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, profylaktikum při náchylnosti k zánětlivým onemocněním ústní dutiny a horních cest dýchacích. Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky. 

Účinné látky:

  • Grapefruit (Citrus paradisi) je stimulační a osvěžující agens. Vykazuje významné antidepresivní účinky a zároveň pozitivní efekt při respiračních problémech či běžném nachlazení. Působí jako psychostimulant i uklidňující prvek při nervozitě a bolestech hlavy. Je vhodný k celkovému posílení organismu a podpoření schopnosti soustředit se. 
  • Schizandra chinensis - japonská medicína využívá léčebné účinky této rostliny k léčbě onemocnění jater. Deriváty z této léčivky jsou užívány také ke zlepšení funkce žaludku či celého trávicího systému. Navíc bylo zjištěno, že látky v ní obsažené mají pozitivní efekt na krevní oběh, neboť normalizují krevní tlak. Schizandra má rovněž prokázané baktericidní účinky na stafylokoky, E. Coli a některé patogenní houby. Velmi důležitým faktorem ve využití léčivých účinků rostliny je fakt, že nemá prakticky žádné vedlejší účinky a ani po delším užívání neztrácí na efektivitě. Užívání je prospěšné také v případech úzkosti, únavy, přepracování, při léčbě astmatu a virových infekcí.      

Použití:  3-4 pastilky nechejte během dne volně rozpustit v ústech (max. denní množství 30 pastilek)

Složení: sorbitol; stearan hořečnatý; xylitol; menthol; stevioglykosidy; silice z grapefruitu; extrakt z klanoprašky čínské (schizandra)

 

 

Kód Kód: 402-80
Kategorie: Bonne Santé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: