Bonne Santé - kardamom, citron - 80 tab.

1 hodnocení
56 Kč 48,70 Kč bez DPH

Pastilky Bonne Santé – Dobré zdraví: Pastilky necháte pomalu rozpustit v ústech několikrát za den. . Chuť této exotické směsi je velice jemná a dlouhotrvající. Ocení ji všichni milovníci sladkostí, dietetici a lidé společenští.

Kardamom skvěle působí proti vyčerpání, psychické únavě, proti zápachu z úst a podporuje trávení. Pro dobré zdraví jsem do tabletek přidali i citron. Citron je velký odborník v boji proti virovým infekcím, je výborný při laryngitidě, rýmě a oparech. Trápí-li Vás jak afty tak opary, pastilky Bonne Santé s kardamomem a citronem jsou správnou volbou! Myrha silně potlačuje plísně a hojí, významnou funkci hraje v péči o ústa, dásně a v prevenci parodontitidy. Rhodiola  je velmi silný stimulant paměti, Silice citronu a bergamotu jsou silnou ochranou před infekcí, neboť z rostlinných  produktů mají nejsilnější antivirový účinek.

INCI: Sorbitol, Xylitol, Stevia Rebaudiana Glycoside, Elletaria Cardamomum Oil, Citrus Aurantium Brgamia Oil, Citrus Limonum Oil, Commiophotra Myrrha Oil, Rhodiola Rosea Extr., Eleuterococcus Senticosus Extr., Magnesium Searate, Menthol, Apis Mellifica Oil.

Kód Kód: 003-80
Jméno výrobce: Aromedica
Kategorie: Bonne Santé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: