Bonne Santé - mandarinka, tea-tree - 80 tab.

1 hodnocení
43 Kč 37,39 Kč bez DPH

Bonne Santé jsou zdravotní osvěžující tablety bez cukru s obsahem přírodního sladidla z rostliny stévie a xylitolu. Tablety nasycené éterickými oleji a extrakty jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Neobsahují cukr a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum. Účinně potlačuje halitózu (chronický zápach z úst) Mají povzbudivé účinky při únavě a podporují soustředění.. Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky.

Mandarinkový olej (Citrus Reticulata) má zvláštní vůni, která přitahuje zejména děti. Tato vůně přináší zklidnění a podporuje psychickou koncentraci. Olej působí příznivě v případě nervozity a bolestí hlavy. Nejvýznamnějšími projevy vlastnosti této látky jsou protizánětlivé a zklidňující účinky v případě respiračních onemocnění, příznivě ovlivňuje krevní tlak a trávení. Vanilkový olej (Vanilla Planifolia)  podporuje  mimořádné antidepresivní účinky předchozího oleje a dává charakteristickou jemnou vůni a chuť. Tea Tree olej (Melaleuca Alternifolia) je populárním přírodním antiseptikem se širokým spektrem účinků. Ovlivňuje všechny infekční procesy, včetně kvasných a plísňových. Jeho antibakteriální účinky se s úspěchem využívají v léčbě nedostatečné imunity a respiračních potíží. Jako jeden z mála olejů je použitelný také v boji s virovými a parazitárními nemocemi. Šípkový extrakt (Rosa Canina) má stahující a posilující účinky, které jsou užitečné při léčbě průjmových onemocnění a onemocnění horních cest dýchacích.

 INCI: Sorbitol, Xylitol, Stevia Rebaudiana Glycoside, Citrus Tangerina Oil, Rosa Canina Extr., Vanilla Planifolia Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Menthol, Magnesium Stearate, Mentha Piperita Oil.

Kód 001-80
Kategorie: Bonne Santé
Jméno výrobce: Aromedica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: