CELUCAPS - na podporu látkové výměny, redukci tuku a regeneraci - 60 žel.kaps.

2 hodnocení
Tip
CELUCAPS - na podporu látkové výměny, redukci tuku a regeneraci  - 60 žel.kaps.
1 650 Kč 1 434,78 Kč bez DPH

Podrobnější informace ke kapslím Celucaps při boji s "pomerančovou kůží"::
Tento doplněk stravy je určen jak pro samostatné užívání, tak i současně s použitím masážního gelu Celugel. Obsahuje většinu shodných látek s tímto gelem a účinně tak podporuje jeho působení na celý organizmus. Tento na našem trhu jedinečný produkt ocení nejen lidé s nadváhou a celulitidou, ale i ti zdraví, kteří si občas dopřávají čistící detoxikační kúry. Velmi rychle se dostaví značné zlepšení vyprazdňování tlustého střeva a tím odchod toxických odpadů, brzy jsou pozorovatelná zlepšení stavu nehtů, vlasů a pokožky. Je-li zrychlení vyprazdňování extrémní, snižte dávku na jednu kapsli denně, ale užívání nepřerušujte. Je to přirozený projev organizmu, který obsahuje velké množství škodlivého odpadu. Užívejte pravidelně dvě kapsle denně a dodržujte ostatní doporučené dietní postupy (dostatek tekutin-přípravek vyrovnává také hospodaření s vodou, dost pohybu na čerstvém vzduchu, zdravá strava).

Celucaps v boji proti "pomerančové kůži" není sám, může jej skvěle podpořit masážní gel Celugel. Zajímají vás metody na odstranění celulitidy, krémy na celulitidu a účinky přípravků proti celulitidě? V takovém případě je pro Vás žhavým kandidátem Celucaps spolu s Celugelem, což jsou přípravky doslova našlapané účinnými látkami! Vyhlašte stop celulitidě, protože jste právě našli spojence!

pro více informací o účinných látkách vyhledejte odbornou literaturu.

Účinné látky:
sojový olej, rybí olej, olej z brutnáku a podzemnice olejné, řasa měchýřkatá, extrakt z jinanu dvojlaločného, jetele, komonice, žampionů, řasa chlorela, lecitin.

Složení: sójový olej, arašídový (podzemnicový olej), olej z brutnáku lékařského, rybí olej, chaluha bublinatá, extrakt z jinanu dvojlaločného, extrakt z komonice lékařské, chlorella, extrakt z pečárky polní, lecitin, extrakt z jetele lučního, želatina, glycerol, sorbitol, E171, E133, E110, E104.

Kód Kód: 004-60-BL
Jméno výrobce: Aromedica
Kategorie: Doplňky stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: