CELUCAPS - na podporu látkové výměny, redukci tuku a regeneraci - 60 žel.kaps.

2 hodnocení
Tip
CELUCAPS - na podporu látkové výměny, redukci tuku a regeneraci  - 60 žel.kaps.
1 254 Kč 1 090,43 Kč bez DPH

Podrobnější informace ke kapslím Celucaps při boji s "pomerančovou kůží"::
Tento doplněk stravy je určen jak pro samostatné užívání, tak i současně s použitím masážního gelu Celugel. Obsahuje většinu shodných látek s tímto gelem a účinně tak podporuje jeho působení na celý organizmus. Tento na našem trhu jedinečný produkt ocení nejen lidé s nadváhou a celulitidou, ale i ti zdraví, kteří si občas dopřávají čistící detoxikační kúry. Velmi rychle se dostaví značné zlepšení vyprazdňování tlustého střeva a tím odchod toxických odpadů, brzy jsou pozorovatelná zlepšení stavu nehtů, vlasů a pokožky. Je-li zrychlení vyprazdňování extrémní, snižte dávku na jednu kapsli denně, ale užívání nepřerušujte. Je to přirozený projev organizmu, který obsahuje velké množství škodlivého odpadu. Užívejte pravidelně dvě kapsle denně a dodržujte ostatní doporučené dietní postupy (dostatek tekutin-přípravek vyrovnává také hospodaření s vodou, dost pohybu na čerstvém vzduchu, zdravá strava).

Celucaps v boji proti "pomerančové kůži" není sám, může jej skvěle podpořit masážní gel Celugel. Zajímají vás metody na odstranění celulitidy, krémy na celulitidu a účinky přípravků proti celulitidě? V takovém případě je pro Vás žhavým kandidátem Celucaps spolu s Celugelem, což jsou přípravky doslova našlapané účinnými látkami! Vyhlašte stop celulitidě, protože jste právě našli spojence!

pro více informací o účinných látkách vyhledejte odbornou literaturu.

Účinné látky:
sojový olej, rybí olej, olej z brutnáku a podzemnice olejné, řasa měchýřkatá, extrakt z jinanu dvojlaločného, jetele, komonice, žampionů, řasa chlorela, lecitin.

 INCI: Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Borago Officinalis Oil, Cod Liver Oil, Fucus Vesiculosus, Ginkgo Biloba Extr., Melilotus Officinalis, Chlorella Vulgaris, Agaricus Campestris Extr., Lecithin, Trifolium Pratense Extr., Gelatin, Glycerol, Sorbitol, Colours: E171, E133, E110, E104

Kód Kód: 004-60-BL
Kategorie: Doplňky stravy
Jméno výrobce: Aromedica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: