Jasmínová voda - 200 ml

1 hodnocení
Tip
jasminova voda rgb
436 Kč 360,33 Kč bez DPH

Luxusní přípravek se schopností rozsvítit vaši pleť i mysl. Otevírá mysl a srdce, podporuje přátelské a láskyplné emoce, učiní vás společensky žádanějšími. Vůně sehrály v dějinách mnohé důležité úlohy a jasmín nechyběl prakticky nikdy. Náhražky, které se dnes frekventují, nemají s vůní a účinky jasmínu nic společného a spoléhají se jen na neznalost evropské populace. Kombinace růže a jasmín je základem řady nejdražších světových parfémů = spojení ženské a mužské vlny.

Jasmínové vody a silice Aromedica jsou vždy z Indie, z druhů grandiflorum a sambac. Díky tomu můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu produktu, který je tak hojně napodobován synteticky. Použití je ideální pro prenatální stav, porodní a poporodní stadium, podporu sexuálních funkcí, antidepresivum, emočně nestabilní období a stavy - stres a deprese, úzkost, traumata psychická i fyzická, k získávání sebedůvěry a sebeocenění.

V péči o pleť má velmi univerzální účinky, zvláště na pleť suchou, ochablou, vrásčitou, se sklonem k degeneraci a stárnutí. Podporuje přirozené regenerační procesy v pokožce, omezuje tvorbu vrásek a vrací pleti přirozený tonus. 

 

Použití: Používejte přímo na pokožku postřikem, nebo čistícím tampónem.

INCI: Aqua, Jasminum Officinale Oil, Dead Sea Salt

Kód Kód: 742-200
Jméno značky: Aromedica
Kategorie: Jasmínová řada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: