Mykolmed - olejový balzám proti nežádoucím projevům na nohou a nehtech - 50 ml

2 hodnocení
265 Kč 219,01 Kč bez DPH
Skladem (94 ks)

Mykolmed je  aromaterapeutický olej pro ošetřování míst napadených plísněmi. Tento balzám je určen pro všechny věkové kategorie. Je tvořen vysoce účinnými rostlinnými silicemi a oleji, k nimž patří silice břízy bělokoré se svým charakteristickým dehtovým aroma a také olej pupalky dvouleté extrahované v CO2.  Silice březové kůry ve spojení s dalšími tvoří vhodnou kombinaci, která s pomocí oleje pupalky dvouleté proniká do nemocné pokožky a rychle působí zřetelné zlepšení.

Použití Mykolmedu: Vetřít do pokožky postižených míst 1-2x denně. Balzám aplikujte lehkým vtíráním vždy po umytí na osušenou pokožku. Po aplikaci kryjte postižené místo vždy čistým a přežehleným oblečením (rukavice, ponožky apod.). Přípravek může být také vhodným doplňkem léčby různých dermatitid, ekzémů, lupů v ochlupených částech pokožky, alergických reakcí pokožky. Nepoužívejte v blízkosti očí, sliznic a do otevřených poranění. Přípravek má silnou charakteristickou dehtovou vůni díky silici u březové kůry, která však poměrně rychle mizí.

Účinné látky: olej z pupalky dvouleté a slunečnice, éterické oleje z březové kůry, Tea Tree,  šalvěje a hřebíčku.

INCI: Alcohol, Aqua, Maris Sal, Melaleuca Alternifolia Oil, Salvia Officinalis Oil, Betula Alba Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, PEG 40.

Náš tip: V případě plísně nohou nezapomeňte na dezinfekci obuvi přípravkem Mykolmed ve spreji, který můžete aplikovat i přímo na nohy během dne přes ponožky nebo punčochy. Lze jím ošetřit i další kontaminovaná místa. Je to velmi důležité kvůli kontaminaci léčeného místa z prádla nebo obuvi. Domácí obuv pravidelně dezinfikujte a ukládejte odděleně, nikomu jí nepůjčujte a na návštěvy si berte vždy svou vlastní obuv. Prádlo ukládejte odděleně a také zvlášť perte. Do postele nechoďte, aniž by postižené místo bylo kryto přežehleným prádlem a ošetřeno Mykolmedem.

Kód Kód: 220-50
Kategorie: Péče o nohy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: