Dolormed – masážní olej na oblast svalů a kloubů - 20 ml

4 hodnocení
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem (68 g)

Aktivní složky masážního oleje Dolormed pronikají hluboko do svalu, kde uvolňují přetlak a zlepšují krevní oběh. Tím se dosáhne rychlé úlevy od bolesti, neboť krev může odnášet zplodiny. Jiný typ svalové bolesti je výsledkem intenzivního cvičení netrénovaného člověka. Svaly zatvrdnou a bolí při jakémkoli pohybu. Bolest je v tomto případě způsobena mírným poškozením svalu, např. natržením buněčných membrán, poškozením struktur uvnitř svalového vlákna a spojovacích tkání šlach. Otok zaviní zatvrdnutí a zvýšení tlaku na nervová zakončení. V takovém případě se nedoporučuje rozcvičování ani masáž bolavých svalů, které jen prodlužují a prohlubují bolest. Svalům je nutno poskytnout co možná nejvíce klidu. I zde Dolormed pomáhá. Aktivní složky pomáhají odvádět tekutinu z otoku, čímž snižují tlak na nervová zakončení. Bolest se výrazně zmenší nebo přímo ustoupí. Další složky podporují uzdravení svalové tkáně a významně zkracují dobu léčby.

Dolormed je účinný přípravek na všechny běžné bolesti zad, šíje a tzv. bolesti od páteře. Pravidelné používání pomůže zcela vysadit léky proti bolestem. Nepatrná spotřeba činí přípravek velmi efektivním a je možné jej použít doma i na cestách.

Použití Dolormedu: Aplikujte na postižený sval, resp. u poškozeného svalu jemně vtírejte. Neaplikujte na otevřená poranění a do blízkosti sliznic.  

Složení: sójový olej, arnikový extrakt, silice heřmánku německého, levandule, černého pepře, libavky, rozmarýnu, eukalyptu, kafru, máty peprné, mentol

INCI: Glycine Soja Oil, Calendula Officinalis Extr., Gaultheria Procumbens Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Cinamomum Camphora, Mentha Piperita Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Arnica Montana Extr., Menthol, Chamomilla Recutita Flower Oil, Piper Nigrum Oil, Tocopherol

Kód Kód: 530-20
Kategorie: Péče o pohybový systém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: