Dodací podmínky

Kvalita produktů

Všechny nabízené produkty jsou vysoké kvality, pouze z přírodních rostlinných surovin, s vysokou účinností, schváleny Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví ČR pod vlastním HEM.


Dodací podmínky

Zboží zasíláme poštou na dobírku a zaplatíte ho až při převzetí zásilky. V případě, že zvolíte předplatbu, platíte jen za zabalení a dodání.  Poštovné a balné činí 181,- Kč v případě dobírky. V případě platby předem činí 90 Kč. Od 2000 Kč v součtu objednávky za zboží je doprava ZDARMA!

Jestliže nemůžeme doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poštovné a balné za ostatní zásilky hradíme my. Úložní doba balíčku je pouze 14 dní, pak se nám zásilka  vrátí zpět. Za opakované zaslání (pouze na vyžádání) takto vrácené zásilky účtujeme 109,-Kč. 

Zboží si též můžete vyzvednout na adrese provozovny tj. Šamotka 254, Rakovník, 269 01.

 

Termíny dodání
Vaši objednávku budeme expedovat do 3 pracovních dnů. Pokud by měla být zásilka zpožděna, budeme Vás o tom včas telefonicky informovat.


Záruka vrácení peněz

V případě, že z jakéhokoliv důvodu nejste se zbožím spokojeni, jednoduše nám jej zašlete zpět a my Vám vrátíme příslušnou částku za zboží , které jste vrátili. Tuto záruku poskytujeme po dobu 14 dnů od obdržení zásilky. Zboží zašlete zpět v jeho originálním obalu a NEPOUŽITÉ jako pojištěnou zásilku (neposílejte, prosím, balík  na dobírku) na naši adresu expedice. Na všechny výrobky poskytujeme záruční lhůtu dle zákona.

 

Ochrana údajů zajištěna
Vyplněním objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovávány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro další využití za účelem zásilkového prodeje v rámci obchodní činnosti společnosti Aromedica, spol. s r.o., a to až do odvolání.

GARANCE vrácení peněz

Garantujeme vysokou kvalitu našich produktů.
Pokud nejste s výrobkem spokojeni, pošlete nám zpět fotografii, na které bude vidět načaté nespotřebované balení. Uveďte, že nejste spokojeni a nemáte pro výrobek kvůli tomu využití. My Vám pošleme zaplacené peníze zpět.

Tato nabídka garance platí u nákupů provedených od 21.11.2016 do 31.12.2016.