Doprava a platba

Kde je možno zakoupit zboží Aromedica

Naše zboží zakoupíte na našem e-shopu, webech prozdravi.cz, alza.cz, v  některých lékárnách a prodejnách zdravé výživy.

Pokud jste nenašli oblíbené zboží nebo požadujete balení v jiné velikosti, napište nám prosím.

Ochrana osobních údajů

Vyplněním objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovávány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro další využití za účelem zásilkového prodeje v rámci obchodní činnosti společnosti Aromedica, spol. s r.o., a to až do odvolání.

Obchodní podmínky naleznete v přiloženém souboru.
 

 

Dodací podmínky

Zboží zasíláme poštou na dobírku a zaplatíte ho až při převzetí zásilky. V případě, že zvolíte předplatbu, platíte jen za zabalení a dodání.  Poštovné a balné činí 181,- Kč v případě dobírky. V případě platby předem činí 90 Kč. Od 1 500 Kč v součtu objednávky za zboží je doprava ZDARMA!

Jestliže nemůžeme doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poštovné a balné za ostatní zásilky hradíme my. Úložní doba balíčku je pouze 14 dní, pak se nám zásilka  vrátí zpět. Za opakované zaslání (pouze na vyžádání) takto vrácené zásilky účtujeme 109,-Kč. 

Na dopravu mimo ČR a SK se dopravy volené v eshopu ani akční doprava zdarma nevztahují a cena za dopravu se stanovuje individuálně.

Termíny dodání
Vaši objednávku budeme expedovat do 3 pracovních dnů. Pokud by měla být zásilka zpožděna, budeme Vás včas telefonicky informovat.


Záruka vrácení peněz

V případě, že z jakéhokoliv důvodu nejste se zbožím spokojeni, jednoduše nám jej zašlete zpět a my Vám vrátíme příslušnou částku za zboží, které jste vrátili. Tuto záruku poskytujeme po dobu 14 dnů od obdržení zásilky. Zboží zašlete zpět v jeho originálním obalu a NEPOUŽITÉ jako pojištěnou zásilku (neposílejte, prosím, balík  na dobírku) na naši adresu expedice. Na všechny výrobky poskytujeme záruční lhůtu dle zákona.

 

Uživatelům vzorky zdarma nezasíláme. Naše zboží je kvalitní a dle zákona máte při nákupu přes internetový obchod možnost zboží do 14 dnů vrátit.

 

Spolupráce s internetovými obchody

V případě, že provozujete internetový obchod a rádi byste prodávali naše zboží, prosím kontaktujte nás a obdržíte přístup do tohoto eshopu, který Vám umožní nakupovat naše zboží za dealerské ceny. Dále je pro import zboží na Váš eshop připraven export naší databáze zboží ve formátu XML i fotografie zboží. Objednané zboží zasíláme na dobírku a pokud je cena objednávky nad 1500 Kč (bez DPH), je poštovné a balné zdarma.


Nabídka kamenným obchodům

Uvítáme, pokud se rozhodnete pro prodej našeho kvalitního zboží ve vašem kamenném obchodu. V tomto případě nás prosím kontaktujte a obdržíte přístup do tohoto eshopu, který Vám umožní nakupovat naše zboží s marží. Objednávky samozřejmě můžete provádět i telefonicky nebo e-mailem. Objednané zboží zasíláme na dobírku a pokud je cena objednávky nad 1500 Kč (bez DPH), je poštovné a balné zdarma.